NEUMAN INVEST Realizace

Garanční prohlídka domu

Společnost NEUMAN INVEST s.r.o. provádí garanční prohlídky, jelikož podstatná většina bytových domů provádí  pouze povinné pravidelné revize ať už je to elektroinstalace , plyn , hasící přístroje , hromosvody či komíny.

Technický stav hlavních konstrukcí si nechává prohlédnout a posoudit odborníkem jen velice malé procento bytových domů ať už je jejich stáří 20 či 60 let.

Proto se naše společnost rozhodla věnovat i této problematice a nabízí bezplatné posouzení hlavních konstrukcí jako například: nosné a obvodové zdivo, střecha, hydroizolace, balkony či lodžie, okna v bytech a v suterénu.

Technici naší firmy tyto hlavní konstrukce zaměří a odborníci následně posoudí stávající stav jednotlivých konstrukcí z hlediska životnosti a hospodárnosti při spotřebě energií.

Výsledkem této prohlídky je zpráva o stavu posuzovaných konstrukcí a případně návrh řešení zjištěných nedostatků, dále výpočet možných úspor energií v případě nevržení zateplení konstrukcí domu.

V případě zájmu majitelů domu jsme schopni  tyto opravy realizovat , vyřídit veškerou administrativu s tím spojenou a pokud je možno získat finanční prostředky z dotací  tak zajistit jejich získání. Pokud máte zájem o odborné posouzení vašeho domu, vyplňte prosím kontaktní formulář, naší technici vás budou kontaktovat.

<< Nabídka služeb

Novinky

Dotace pro mimopražské bytové domy IROP

01. 11. 2016

Dne 18.12.2015 byl spuštěn dotační program na revitalizace bytových domů mimo Prahu...

více...

Dotace pro Bytové domy

09. 04. 2015

Dne 1.4.2015 byl spuštěn dotační program Nová zelená úsporám. Tento program bude probíhat...

více...
"NEUMAN - INVEST s.r.o. IČ: 27537013 | e-mail: info@neuman-invest.cz | mobil: +420 603 544 936